O nas

Poznaj naszą firmę

Nasza firma zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych, co pozwala nam zagwarantować bardzo konkurencyjne ceny. Domeną firmy LASTAR jest kompleksowa realizacja zleceń nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy z Państwem już od etapu doradztwa i planowania, po późniejszy montaż i prace serwisowe.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania i produkcji drzwi, możemy fachowo doradzać i proponować rozwiązania - nie tylko nawiązujące do obecnych trendów, ale również praktyczne i funkcjonalne.
Nasz zespół to grono profesjonalistów, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie - zaczynając od obsługi klienta, po ostatni punkt projektu czyli montaż. Nasz katalog produktów jest obszerny i zróżnicowany cenowo, ale kupując w LASTAR możecie być Państwo pewni co do jakości! Dzięki temu, niejednokrotnie pracujemy ponownie z osobami, które były zadowolone z drzwi i wracają po latach po kolejne, komfortowe rozwiązanie dla swojego mieszkania.

#
#
#

showroom

Jedyne takie miejsce

Showroom LASTAR to nowocześnie zagospodarowana przestrzeń, w której znajduje się cała gama naszych produktów. Starannie dobrane aranżacje pomogą Państwu
w podjęciu decyzji - jakie najlepiej drzwi wybrać do własnego mieszkania.

Nasze ekspozycje czekają w salonie firmowym w Gdyni przy ul. Władysława IV 46/U4. Fachowa pomoc doradców, będzie dodatkowym argumentem, żeby nas odwiedzić.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zadawania pytań, bez których wybór właściwych drzwi jest praktycznie niemożliwy.

#

salon firmowy:

gdynia, ul. władysława IV 46/u4
 
#

telefon:

+48 791 111 234
 
#

email:

salon.gdynia@lastar.pl